Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
16238
28.10.2010, 23:54
Macie rację popierniczyło mi się z tymi blaszanymi kasami, ale dostęp do Wiślackiego Świata rzeczywiście będzie ograniczony przez pewien czas.
Muszą, nie muszą na pewno miasto wyglądem się specjalnie nie przejmuje.
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL