|
Co do tych tam z południa i ich ewentualne spadku. To mam jakoś podobne odczucie do kolegi z Wołomina. Choć im tego życzę to jakoś mi się zdaje że w razi gdyby dziwnym trafem liga zostanie powiększona.
Co do nowych warunków licencyjnych. Niby fajnie, boiska treningowe etc. Ale patrząc na naszą obecną bazę tylko siąść i płakać. Niby Basałaj coś przebąkiwał o rozbudowie ale w eterze przynajmniej jest cisza. Zawsze można zgłosić Skotniki lub Myślenice jako bazę :(.
|