Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5144
Stary 28.10.2010, 23:26
Co do tych tam z południa i ich ewentualne spadku. To mam jakoś podobne odczucie do kolegi z Wołomina. Choć im tego życzę to jakoś mi się zdaje że w razi gdyby dziwnym trafem liga zostanie powiększona.

Co do nowych warunków licencyjnych. Niby fajnie, boiska treningowe etc. Ale patrząc na naszą obecną bazę tylko siąść i płakać. Niby Basałaj coś przebąkiwał o rozbudowie ale w eterze przynajmniej jest cisza. Zawsze można zgłosić Skotniki lub Myślenice jako bazę :(.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując