Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5143
Stary 28.10.2010, 23:13
Jakby Legia nie wpakowała kasy w el Flaco i Mezenge (dotarly do mnie sluchy, ze zarabiaja 100 tys złotych miesięcznie + wypożyczenie) to by się kasa w stylu 700 tys euro rocznie znalazła. Tylko jeden nie stworzy metody. Polski piłkarz musi nie miec wyboru. Bo jak przyjdzie jeden, to przylepią mu łatkę wariata przeciekami i symulacją kontuzji, przegrają 2-3 mecze i się go pozbędą. Musiałoby przyjść 16 trenerów, centralnym systemem do wszystkich ligowców, każdy z pewnym miejscem na dwa lata. Wtedy krętacze w stylu Łobodzińskiego i Iwańskiego nie byliby panami sytuacji. Taki Maaskant prędzej czy pozniej stanie przed sytuacją 'albo dostosujesz się do naszego tempa i zwyczajów' albo wyniki się skończą (o ile u niego w ogóle się zaczną). Petrescu wybrał wojnę, Okuka w Legii tez. No to jedni płakali u prezesa, a drudzy zgłaszali kontuzje, rzekomo łamiące im kariery przez tytaniczne treningi.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując