Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline
#
18951
28.10.2010, 23:04
DominoForza
napisał(a):
na Placu Szczepanskim jest taka knajpa co graja tylko 70,80 i 90 ale nazwy nie pamietam.Dj siedzi w takim pomaranczowym żuku
Społem. Knajpa de facto na rogu pl.Szczepańskiego, przy Tomasza.
everybody on earth wanna rap
Skipper
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skipper
Odwiedź stronę domową użytkownika Skipper!
Znajdź inne posty napisane przez Skipper