Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16233
Stary 28.10.2010, 23:00
FevPL napisał(a):Wyświetl post
Według mnie kasy zostaną zburzone dopiero po tej rundzie, żeby klub miał gdzie sprzedawać bilety na ostatnie spotkania, ale tak mi się tylko wydaje.
A czy bilety nie są sprzedawane w WŚ ?
Odpowiedz cytując