Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36119
Stary 28.10.2010, 21:44
Tak z okazji tych list transferowych i zbliżającego się okienka przypomnijcie sobie Zasady pisania w temacie Wisła Kraków - piłka nożna polecam szczególnie punkt 6.

I jeszcze jedno osobiste wycieczki będą szczególnie nagradzane.
A jak chcecie spekulować kto przyjdzie, a kto mógłby, a kogo ja bym chciał to tylko tu
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.10.2010 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując