Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5134
Stary 28.10.2010, 21:43
Powiem szczerze, że chciałbym Jasia zobaczyć na ławce w drużynie, która jest jedną nogą w I lidze. Może się okaże, że jednak ma on jakiś potencjał?

Większość życzy z pewnością spadku Craxie i za wałki przy zielonym stoliku i za całokształt, ale wydaje mi się, że tak łatwo to oni nie spadną
Odpowiedz cytując