Powiem szczerze, że chciałbym Jasia zobaczyć na ławce w drużynie, która jest jedną nogą w I lidze. Może się okaże, że jednak ma on jakiś potencjał?
Większość życzy z pewnością spadku Craxie i za wałki przy zielonym stoliku i za całokształt, ale wydaje mi się, że tak łatwo to oni nie spadną
