Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5133
Stary 28.10.2010, 21:40
Chwila, mówimy o trenerze który był na tyle wazeliniarski, ze układał zespół tak jak mówił mu prezes. I mimo kolejnych upokorzeń (słynny komitet ewaluacyjny) trzymał się stołka.

Nie mam pojęcia, czy Bakero ma umiejętności trenerskie (moim zdaniem chyba jednak nie ma), ale na 100% nie ma honoru.

W tym sensie pasuje do Amiki POZnań idealnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując