|
Chwila, mówimy o trenerze który był na tyle wazeliniarski, ze układał zespół tak jak mówił mu prezes. I mimo kolejnych upokorzeń (słynny komitet ewaluacyjny) trzymał się stołka.
Nie mam pojęcia, czy Bakero ma umiejętności trenerskie (moim zdaniem chyba jednak nie ma), ale na 100% nie ma honoru.
W tym sensie pasuje do Amiki POZnań idealnie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|