Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36117
Stary 28.10.2010, 20:39
ja jestem przekonany ze dojdzie do wzmocnien B.Cupial nie po to sprowadzal Holendrow zeby wykrecac im numery
gramy w PP ale nic jeszcze nie jest przesadzone nie bedzie latwo przedewszystkim licza sie punkty i zwyciestwa w lidze lista transferowa to raczej sciema przeciez nikt nie ujawnia takich rzeczy bez jaj
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując