Emenems81 napisał(a):

Akurat tu nie ma się do czego przyczepić. Dali walkowera, bo zgodnie z przepisami musieli. Przy okazji zaś nie skrzywdzili zawodników, którzy przecież normalnie walczyli i strzelili gole. IMHO - salomonowe rozwiązanie.
Niechby nie wydali zgodnej z przepisami decyzji, to by dopiero podniósł się wrzask.
Kiedy PZPN, Komisja Ligi etc. zasługują na joby ( tak przy 99% decyzji ) to zasługują, ale warto darować sobie ten jeden procent dobrych decyzji.