Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5131
Stary 28.10.2010, 20:27
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/5767

Oby wiecej tak zajebistych decyzji
Akurat tu nie ma się do czego przyczepić. Dali walkowera, bo zgodnie z przepisami musieli. Przy okazji zaś nie skrzywdzili zawodników, którzy przecież normalnie walczyli i strzelili gole. IMHO - salomonowe rozwiązanie.
Niechby nie wydali zgodnej z przepisami decyzji, to by dopiero podniósł się wrzask.
Kiedy PZPN, Komisja Ligi etc. zasługują na joby ( tak przy 99% decyzji ) to zasługują, ale warto darować sobie ten jeden procent dobrych decyzji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując