Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5329
Stary 28.10.2010, 20:02
De Zeeuw wyraził się na temat reprezentacji Polski:
"To będzie wielka kompromitacja"
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Sm...l?ticaid=1b24c
Niestety taka jest rzeczywistość. Na euro za pewne dostaniemy w dupę.
Smuda nie nadaje się do prowadzenia kadry i jeśli PZPN nie chcę odnieść, aż tak wielkiej kompromitacji na ME to powinni zatrudnić na stanowisko selekcjonera kogoś kto zna się choć trochę na piłce.
Odpowiedz cytując