Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36112
Stary 28.10.2010, 18:45
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
to nie jest jakas super star ,na zachodzie pelno takich w co drugikm klubie na lawie siedza
Może jeszcze raz. 19 lat. 88 spotkań w Eredivisie. Liga to 30 kolejek + play-offy ewentualnie. Tak czy siak żeby wyrobić 88 spotkań musiał grać co najmniej 3 lata i to regularnie. Pewnie, w każdym klubie siedzi po pięciu gości, którzy regularnie piłkę na najwyższym poziomie zaczęli kopać w wieku lat 16. Tak, wiem, że możesz mi z głowy wymienić 250 piłkarzy lepszych od niego... Nie o to chodzi, ten chłopak się dopiero rozwija, ma 19 lat- co to jest dla piłkarza? Pewnie, że to nie nowy Ronaldo, nie nowy Messi ani nawet Rooney. Ale obiektywnie patrząc gość poza naszym zasięgiem. Nawet głupio się do niego przymierzać.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.10.2010 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując