DominoForza napisał(a):

|
to nie jest jakas super star ,na zachodzie pelno takich w co drugikm klubie na lawie siedza
|
Może jeszcze raz. 19 lat. 88 spotkań w Eredivisie. Liga to 30 kolejek + play-offy ewentualnie. Tak czy siak żeby wyrobić 88 spotkań musiał grać co najmniej 3 lata i to regularnie. Pewnie, w każdym klubie siedzi po pięciu gości, którzy regularnie piłkę na najwyższym poziomie zaczęli kopać w wieku lat 16. Tak, wiem, że możesz mi z głowy wymienić 250 piłkarzy lepszych od niego... Nie o to chodzi, ten chłopak się dopiero rozwija, ma 19 lat- co to jest dla piłkarza? Pewnie, że to nie nowy Ronaldo, nie nowy Messi ani nawet Rooney. Ale obiektywnie patrząc gość poza naszym zasięgiem. Nawet głupio się do niego przymierzać.