Jaroo1 napisał(a):

|
Gdyby nie te 4 pkt to moze by Ulatowskiego zwolnili predzej a wiec musial, no musial te 4 pkt zdobyc. Chociaz moze gdyby tak przegrywal wszystkie kolejki do dzis to by go zostawili w celu srubowania rekordu. Wreszcie by Cracovia miala sie czym pochwalic
|
Rekord był naprawdę blisko. Ale trzeba uczciwie powiedzieć - mecz z Arką spieprzył sędzia, a nie Ulatowski.