Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5117
Stary 28.10.2010, 17:48
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie te 4 pkt to moze by Ulatowskiego zwolnili predzej a wiec musial, no musial te 4 pkt zdobyc. Chociaz moze gdyby tak przegrywal wszystkie kolejki do dzis to by go zostawili w celu srubowania rekordu. Wreszcie by Cracovia miala sie czym pochwalic
Rekord był naprawdę blisko. Ale trzeba uczciwie powiedzieć - mecz z Arką spieprzył sędzia, a nie Ulatowski.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując