Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7986
Stary 28.10.2010, 17:15
Co tym razem zrobił ten Vrdoljak ? Bo jak widzę jest nietykalny.

Najpierw nadepnął na rękę leżącego rywala:http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ka,1530881,812

Później odepchnął sędziego:http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...na,1536495,812

Dobrze napisał Białoński jakis czas temu:

Michał Białoński napisał(a):
Czyżby dla legionistów miały być specjalne zasady sędziowania, a dla innych piłkarzy już nie? Tymczasem to Vrdoljak zasługuje na czerwoną kartkę w co drugim meczu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując