Co tym razem zrobił ten Vrdoljak ? Bo jak widzę jest nietykalny.
Najpierw nadepnął na rękę leżącego rywala:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ka,1530881,812
Później odepchnął sędziego:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...na,1536495,812
Dobrze napisał Białoński jakis czas temu:
Michał Białoński napisał(a):
|
Czyżby dla legionistów miały być specjalne zasady sędziowania, a dla innych piłkarzy już nie? Tymczasem to Vrdoljak zasługuje na czerwoną kartkę w co drugim meczu.
|