Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
__michal123223
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
235
28.10.2010, 17:03
Witam, wie ktoś może o której godzinie odbędzie się jutrzejszy trening pierwszej drużyny? Dzwoniłem do klubu, ale nikt nie odbiera. I czy na trening można sobie ot tak wejść i popatrzeć, czy są z tym jakieś problemy?
Z góry dziękuje za odpowiedź
__michal123223
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do __michal123223
Znajdź inne posty napisane przez __michal123223