|
do Marszałek
Nie masz racji Tarasiewicz to bardzo marny trener. Jedyne co mu wyszło to wgledny sezon 08/09 w tym wiele meczów wygranych na "styku"
09/10 i początek obecnego to degrengolada. Facet nie ma pojecia o taktyce , zagłaskał grajków. Korzystał z tego że Solorz nie wymagał od niego wyników tylko sobie mieli grac spokojnie czekajac na budowę Galerii Handlowej . Doprowadziło to do tego , że Śląsk w chwili obecnej obok Cracovii jest głównym kandydatem do spadku.
A co do Ulatowskiego to nie deprecjonujmy jego osiagnięc w Bełchatowie. 2x 5 miejsce to było coś. Niestety miał pecha , ze trafił do Cracovii tj czarnej dziury która nawet dobrego piłkarza czy trenera zamienia w ostatnia łajzę. Mam nadzieję , że Ulatowski jeszcze pokaże , co potrafi. Kibicuje mu zwlaszcza po tym artykule o nim z Weszło , bedacego wg mnie czymś wyjatkowo obrzydliwym
|