Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4447
Stary 28.10.2010, 16:45
*Michael*szukam zmiennika dla Reiny a tak to na celowniku mam wschodzące gwiazdy m.in Douglas (Szachtar),napastnik Campbell(Sunderland)Lukaku(Anderlecht),Remy Loic,Santon (Inter),Lafferty (Rangers) i Poldolski(Koln) a jako priorytet duet Bojan -Zigić tylko problem w tym że ten drugi kosztuje 13mln więc chciałem pójść na wymianę oferując Aqualiniego ale Birmingham odrzuciło oferte .jak na razie mojego teama zasili Cole,Konchesky,Sadlok(daje rady) zastanawiam sie nad Janczykiem i Stiliciem tylko nie wiem jak Stilic się sprawdza w lidze Angielskiej a tak poza tym to i tak nieźle mój team daje rady na 15 meczów 11 wygranych 2 remisy i 2 porażki i awans z fazy grupowej(Palermo Auxerre,Rapid) LE
Odpowiedz cytując