Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7982
Stary 28.10.2010, 15:10
Zgadza się. Bartoszek chyba miał odmienne zdanie od Twarowskiego dotyczące zachowania w Kielcach więc Twarowski, widać,że przez pewien czas ignorował trenera GKS-u. Śmieszne to trochę było tym bardziej,że Bartoszek w dupie miał ich zdanie

A zauważcie,że z Chavezem było ostro,bo C+ to pokazywał. Klatka po klatce, nadepną czy nie. Było to bardziej analizowane niż amatorski filmik z Smoleńska. O Vrdoljaku nic nie było to komisyje PZPN-u milczą Pewnie to przypadek,że taka cisza, Ale nie wiem czemu mnie to bawii Pan Sławek nam tu wytłumaczy

C+ zaczyna z tym towarzystwem wzajemnej adoracji być coraz bardziej ciężki do strawienia.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 28.10.2010 o godz. 15:18.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując