Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36104
Stary 28.10.2010, 13:56
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jesli ktos z tej listy by do nas trafił to byłby chyba jaki cud. Większość zawodników z naszej kadry chciałaby grac w klubach w których grają zawodnicy z tej listy.
Dlatego sa dwie opcje , albo zarząd znów chce wszytskich nabić w butelkę i wyjdą z tego nici ... albo... jednka rzeczywiście chce stworzyć wielką Wisłę , bo takie nazwiska są gwarantem całkiem innej jakości piłkarskiej , profesjonalnej przedewszytskim.
Odpowiedz cytując