Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
36103
28.10.2010, 13:48
Jesli ktos z tej listy by do nas trafił to byłby chyba jaki cud. Większość zawodników z naszej kadry chciałaby grac w klubach w których grają zawodnicy z tej listy.
westersyl