Drozd napisał(a):

|
Cel jest prosty powrót do PRL. 90% obywateli ma zap...alać żeby elyta mogła się pławić w luksusie. I robole w cale nie muszą wszystkiego wiedzieć bo i tak nie zrozumieją.
|
Ale tak jest wszedzie przeciez, co cie tak dziwi? I w Koreii Polnocnej gdzie nomenklatura rezimowa ma co chce a reszta zre trawe i w USA gdzie prezesi spolek zarabiaja miliony dolarow a prosci pracownicy nie maja za co oplacic ubezpieczenia zdrowotnego.