Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5106
Stary 28.10.2010, 12:58
Nie wiem o co tym myśleć... W Polonii miał w ub. sezonie z pewnością pakę na dużo więcej niż rozpaczliwą obronę przed spadkiem. O co tu chodzi Pasy to chyba tylko Bobo ewentualnie Czesiek mogliby uratować. Wiadomo jak...
Ostatnio edytowane przez arti : 28.10.2010 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując