Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 28.10.2010, 12:53
Z Amiką nigdy nam się łatwo nie grało. Dobrze wszyscy pamiętamy męczarnie we Wronkach.
Nawet mając dobrą drużynę kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa tam nam się zdarzało przegrać. Dlatego mim zdaniem o motywację nie będzie trudno.
Z resztą za Maaskanta nie widziałem jakiego większego olewania. Chyba zdają sobie sprawę, że już nie jesteśmy maszyną wygrywającą na 1 biegu.
..
Odpowiedz cytując