|
Glikiewicz dyscyplinarnie poszedł do Olsztyna. Osobiście wątpię czy jest to aby dobry bramkarz na nasze potrzeby. Poza wątpie abyśmy kogoś kupili, zostaniemy z Serbem i Kurto na ławie.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 28.10.2010 o godz. 12:54.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|