Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
diablo885
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Prądnik Czerwony
Offline
#
3895
28.10.2010, 12:27
Kupię bilet do Poznania. Jeśli ktoś będzie chciał sprzedać, to priv.
Bez względu na wszystko zawsze będziemy z Wislą!
diablo885
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do diablo885
Znajdź inne posty napisane przez diablo885