Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36100
Stary 28.10.2010, 12:14
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Czyli co? Jeśli będzie 10 pkt straty to da zielone światło, ale jeśli będzie to 11 to już nie? Nadal gramy o PP więc liczymy się w walce o EP więc transfery powinny być.

Tez nad tym myslalem. Bo z tego by wychodzilo ze Bogus uwaza ze PP nie zdobedziemy czy nawet nie awansujemy do finalu. Co do ligi to moze to bedzie tak jak w Lechu na przyklad 9 punktow nie wiecej ale to tez gdybanie i dosyc ogolnikowe podejscie.

Co do Gikiewicza to czy On przypadkiem nie zostal "zeslany" do Olsztyna dyscyplinarnie Z tego co gdzies kiedys czytalem to nasmiewal sie na lawce rezerwowych z jakiegos bledu Sandomierskiego podczas chyba sparingu i to sie Probierzowi nie spodobalo i postanowil troche utemperowac zawodnika. Ale moze tez byc tak ze czysto sportowo przegral walke i dlatego poszedl na wypozyczenie.
Ostatnio edytowane przez Feniks1983 : 28.10.2010 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując