PhantomRanger napisał(a):

|
Czyli co? Jeśli będzie 10 pkt straty to da zielone światło, ale jeśli będzie to 11 to już nie? Nadal gramy o PP więc liczymy się w walce o EP więc transfery powinny być.
|
Tez nad tym myslalem. Bo z tego by wychodzilo ze Bogus uwaza ze PP nie zdobedziemy czy nawet nie awansujemy do finalu. Co do ligi to moze to bedzie tak jak w Lechu na przyklad 9 punktow nie wiecej ale to tez gdybanie i dosyc ogolnikowe podejscie.
Co do Gikiewicza to czy On przypadkiem nie zostal "zeslany" do Olsztyna dyscyplinarnie

Z tego co gdzies kiedys czytalem to nasmiewal sie na lawce rezerwowych z jakiegos bledu Sandomierskiego podczas chyba sparingu i to sie Probierzowi nie spodobalo i postanowil troche utemperowac zawodnika. Ale moze tez byc tak ze czysto sportowo przegral walke i dlatego poszedl na wypozyczenie.