dj_ibutti napisał(a):

To radny Bystrowski pojechał... Każda trybuna inna, nie pasująca do siebie? To chyba na Cracovii, a nie u nas...
KILKASET MIEJSC?
Deszcz? Nie zdażyło mi się, a chodze na narożniki obecnie... (w ramach zwiedzania stadionu )
Autokar?
|
Zwykłe przepychanki przedwyborcze. Bystrowski jest przeciwnikiem reelekcji Majchrowskiego, więc słusznie atakuje naszym stadionem. Bo to najsilniejsze działo.
Ktoś tu kiedyś napisał, ze Bystrowski był przeciwko naszej hali, a to nieprawda. Zawsze był za, tylko raz głosował przeciwko jednemu konkretnemu projektowi, bo był źle sformułowany, za co nawet przepraszał na swojej stronie.