Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16222
Stary 28.10.2010, 12:10
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
To radny Bystrowski pojechał... Każda trybuna inna, nie pasująca do siebie? To chyba na Cracovii, a nie u nas...

KILKASET MIEJSC?

Deszcz? Nie zdażyło mi się, a chodze na narożniki obecnie... (w ramach zwiedzania stadionu )

Autokar?
Zwykłe przepychanki przedwyborcze. Bystrowski jest przeciwnikiem reelekcji Majchrowskiego, więc słusznie atakuje naszym stadionem. Bo to najsilniejsze działo.
Ktoś tu kiedyś napisał, ze Bystrowski był przeciwko naszej hali, a to nieprawda. Zawsze był za, tylko raz głosował przeciwko jednemu konkretnemu projektowi, bo był źle sformułowany, za co nawet przepraszał na swojej stronie.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując