Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36097
Stary 28.10.2010, 12:00
Varthnorh napisał(a):Wyświetl post
Jesli chodzi o bramkarza to bardzo bym sie cieszyl gdyby dolaczyl do nas Rafał Gikiewicz z Jagieloni (aktualnie OKS Olsztyn) To byl by nawet lepszy wybor niz Sandomierski. Jesli chodzi o kase to napewno do wyjecia i sam tez pewnie by chcial do nas przyjsc bo w Jadze grzeje lawe
To byłby ciekawy transfer. Jednak skoro w Jadze nie ma pewnego miejsca to myślisz, że tu z marszu dostanie miejsce w 1 jedenastce? Zresztą nie po to wydaliśmy 500tyś euro na bramkarza by w zimie kupić kolejnego. Chyba, że z Pawełkiem nie zostanie przedłużony kontrakt. Wolałbym jednak, aby w końcu swoją szansę dostał Kurto.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 28.10.2010 o godz. 12:03.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując