Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#744
Stary 28.10.2010, 11:42
Nie wdając się w ocenę tego co tam będzie, nieśmiało zwrócę uwagę na nazewnictwo.

Jak to ma być "rynek krowoderski" to może przemianujmy Rynek Podgórski na Rynek Wielicki a Rynek Główny na Rynek Wiedeński. W końcu też oba miasta są w pobliżu, a jak brzmi

Tak to jest jak za inwestycje biorą się ludzie z zewnątrz bez znajmości Krakowa (a powtarzają to równie bezmyślne pismaki).

Jak to ma być "rynek krowoderski" to gdzie będzie Rynek Nowowiejski ?

http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/r/1925a.png
Odpowiedz cytując