Proud napisał(a):

Nie wdając się w ocenę tego co tam będzie, nieśmiało zwrócę uwagę na nazewnictwo.
Jak to ma być "rynek krowoderski" to może przemianujmy Rynek Podgórski na Rynek Wielicki a Rynek Główny na Rynek Wiedeński. W końcu też oba miasta są w pobliżu, a jak brzmi
Tak to jest jak za inwestycje biorą się ludzie z zewnątrz bez znajmości Krakowa (a powtarzają to równie bezmyślne pismaki).
Jak to ma być "rynek krowoderski" to gdzie będzie Rynek Nowowiejski ?
http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/r/1925a.png