Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
1765
28.10.2010, 11:22
Poznan, to nie Azja
mamy co jesc i nie musimy ograbiac z kanapek kibicow gosci
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
bbbnba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bbbnba
Znajdź inne posty napisane przez bbbnba