Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 28.10.2010, 11:21
M89 napisał(a):Wyświetl post
To miało być drugie pytanie, czy się do kanapek nie przy.......ą, bo niestety w takich czasach żyjemy, że niczego nie można być pewnym (vide ostatni mecz Legia - Lech). A co do karimaty, to bardziej myślałem nad flaszką na drogę powrotną
Najwyżej Ci je zjedzą. Trzeba raczej uważać na stoiska z kiełbaskami. Nie dawać dużych banknotów bo będziecie mieli problemy z odzyskaniem pieniedzy. Taka POZnańska solidność. Tymbardziej, że sprzedaż szła wtedy (1:2) zza siatki obok sektora (nie wiem jak bedzie teraz). Przed meczem nasz kibic dał banknot 50 zł. i sprzedawca już nie wrócił z resztą. Na głowy też trzeba uważać. Fruwające szklanne piersióweczki i inne wynalazki wielkopolskiej patologii.
Odpowiedz cytując