Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10849
Stary 28.10.2010, 11:12
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
wy mnie nie straszcie tak z tym GPW

to poniżej ceny to w dłuższej perspektywie czy krótszej...
)
Zależy co dla Ciebie znaczy długo Może podam mój scenariusz dla tego papiru. Większość drobnych akcjonariuszy wyrzuci to jak zobaczy,że nie idzie okrutnie w górę. I taka spółka jak GPW raczej długooooo zostanie w trendzie bocznym. Ja bym to proponował trzymać długo, nie zważając na nic. Chodź redukcja pewnie też solidna będzie,pewno coś koło tego jak MatMario pisze. Tak czy siak szału jak dla mnie nie ma.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.