szczebrzeszcz napisał(a):

wy mnie nie straszcie tak z tym GPW
to poniżej ceny to w dłuższej perspektywie czy krótszej...
)
|
Zależy co dla Ciebie znaczy długo

Może podam mój scenariusz dla tego papiru. Większość drobnych akcjonariuszy wyrzuci to jak zobaczy,że nie idzie okrutnie w górę. I taka spółka jak GPW raczej długooooo zostanie w trendzie bocznym. Ja bym to proponował trzymać długo, nie zważając na nic. Chodź redukcja pewnie też solidna będzie,pewno coś koło tego jak MatMario pisze. Tak czy siak szału jak dla mnie nie ma.