Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5102
Stary 28.10.2010, 10:42
To o Bakero to jakaś bzdura. Jak go zatrudnią to o pucharach mogą zapomnieć, do tego przebudowa drużyny, która na tym sezonie się nie skończy. Założę się, że ten artykuł to jakiś akt desperacji Bakero, namówi znajomego dziennikarza na takie coś, żeby presję na Filipiaku wywrzeć. Ziarno prawdy pewnie jest tam takie, że Bakero składa CV w każdym klubie w Polsce i o każdym taką bzdurę możnaby napisać.
Jednak jeśli okaże się to prawdę to nie wróżę dobrze Lechowi.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując