|
To o Bakero to jakaś bzdura. Jak go zatrudnią to o pucharach mogą zapomnieć, do tego przebudowa drużyny, która na tym sezonie się nie skończy. Założę się, że ten artykuł to jakiś akt desperacji Bakero, namówi znajomego dziennikarza na takie coś, żeby presję na Filipiaku wywrzeć. Ziarno prawdy pewnie jest tam takie, że Bakero składa CV w każdym klubie w Polsce i o każdym taką bzdurę możnaby napisać.
Jednak jeśli okaże się to prawdę to nie wróżę dobrze Lechowi.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
|