Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 28.10.2010, 10:32
majson napisał(a):Wyświetl post
bo widze jak porusza się po boisku,moze duzo widzi ,ale technika i szybkosc nie jest jego mocna strona. Moze sie myle,oby tylko na korzysc Wisły.
Boukhari jak jeszcze trochę schudnie, to będzie jeszcze lepszy. Taki piłkarz w środku pola jest potrzebny. Taki kreator gry trochę, choć wolałbym młodszego, to jednak uważam, że jest to dobry zawodnik.
Odpowiedz cytując