majson napisał(a):

|
bo widze jak porusza się po boisku,moze duzo widzi ,ale technika i szybkosc nie jest jego mocna strona. Moze sie myle,oby tylko na korzysc Wisły.
|
Boukhari jak jeszcze trochę schudnie, to będzie jeszcze lepszy. Taki piłkarz w środku pola jest potrzebny. Taki kreator gry trochę, choć wolałbym młodszego, to jednak uważam, że jest to dobry zawodnik.