No teoretycznie tak, ale na puchary to my mamy szanse po zdobyciu PP, a Cupiał nie ma co się zastanawiać, tylko szykować kaskę, bo widzi co się dzieje w tabeli, wszystko zaczyna się powoli wyrównywać. Mecz Wisły z Lechem będzie dla nas decydujący, nie powiem, to po tym spotkaniu może się Cupiał zdecyduje na te transfery, ale one jednak muszą być, by drużyna dobrze funkcjonowała i grała na przyzwoitym poziomie w Pucharach. Więc nie rozumiem tego tekstu pismaków z GK. Albo się chce budować drużynę, albo i nie. Ja bym liczył na 2-3 transfery zimą, może nawet 4 na każdej formacji. Ale zobaczymy jak to będzie.