Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36094
Stary 28.10.2010, 10:28
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Przeciez tam jest napisane ze tylko jesli bedzie dobrze w lidze (czyli beda szanse na puchary) to beda duze wzmocnienia, a dopiero jesli by nie bylo szans na puchary to wygra wariant z oszczedzaniem. Czyli z tego wychodzi ze im lepsi jestesmy tym wiecej ma przyjsc dobrych, nowych zawodnikow a nie odejsc. Dobrze to chwytam
No teoretycznie tak, ale na puchary to my mamy szanse po zdobyciu PP, a Cupiał nie ma co się zastanawiać, tylko szykować kaskę, bo widzi co się dzieje w tabeli, wszystko zaczyna się powoli wyrównywać. Mecz Wisły z Lechem będzie dla nas decydujący, nie powiem, to po tym spotkaniu może się Cupiał zdecyduje na te transfery, ale one jednak muszą być, by drużyna dobrze funkcjonowała i grała na przyzwoitym poziomie w Pucharach. Więc nie rozumiem tego tekstu pismaków z GK. Albo się chce budować drużynę, albo i nie. Ja bym liczył na 2-3 transfery zimą, może nawet 4 na każdej formacji. Ale zobaczymy jak to będzie.
Odpowiedz cytując