Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5101
Stary 28.10.2010, 10:11
Bakero chce 100 tyś zł na miesiąc za trenowanie drużyny.Myśle że za te pieniądze można sprowadzic kogoś lepszego, tylko trzeba poszukac.Napewno młodych utalentowanych trenerów nie brakuje (tak jak kiedyś Petrescu )
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.10.2010 o godz. 10:15.
Odpowiedz cytując