Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 28.10.2010, 09:32
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Co do Marketingu ma ciekawy pomysł by założyć Sieci Komórkową Wisła Kraków dogadac sie z jakims opertorem typu plus by mozna było ładować Komórki ich kartami w zamian Wisła by dostawał procent od wydzwonienia
Wydaje mi się ze już jest taka sieć, tyle że z Orange?


Odpowiedz cytując