pcpc napisał(a):

|
Co do Marketingu ma ciekawy pomysł by założyć Sieci Komórkową Wisła Kraków dogadac sie z jakims opertorem typu plus by mozna było ładować Komórki ich kartami w zamian Wisła by dostawał procent od wydzwonienia
|
Wydaje mi się ze już jest taka sieć, tyle że z Orange?