Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5098
Stary 28.10.2010, 09:24
Za PS:
Kapitan zespołu Marcin Cabaj też nie owijał w bawełnę. - Nie wiem po co wyszliśmy dziś na boisko. Mam nadzieję, że nowy trener coś zmieni w tej drużynie, bo jest bardzo źle. Sami strzelamy sobie bramki. Gramy beznadziejnie zarówno z przodu jak i z tyłu. To jest jakiś skandal.

Sam Cabaj wlai jednego swojaka na mecz minimum hehe
Odpowiedz cytując