|
Za PS:
Kapitan zespołu Marcin Cabaj też nie owijał w bawełnę. - Nie wiem po co wyszliśmy dziś na boisko. Mam nadzieję, że nowy trener coś zmieni w tej drużynie, bo jest bardzo źle. Sami strzelamy sobie bramki. Gramy beznadziejnie zarówno z przodu jak i z tyłu. To jest jakiś skandal.
Sam Cabaj wlai jednego swojaka na mecz minimum hehe
|