Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
pcpc
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
364
28.10.2010, 09:23
Co do Marketingu ma ciekawy pomysł by założyć Sieci Komórkową Wisła Kraków dogadac sie z jakims opertorem typu plus by mozna było ładować Komórki ich kartami w zamian Wisła by dostawał procent od wydzwonienia
pcpc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pcpc
Znajdź inne posty napisane przez pcpc