|
Zgadza sie koledzy, ale Gorawski placi tez za to ze byl sciagniety przez Kasperczaka. Tez uwazam ze skoro mu tyle wczesniej dali to dlaczego ma rezygnowac. Ktos zapytal co jest powodem wiec odpowiedzialem ( a to akurat wiem bardzo dobrze bo mam kolege "zabola" tu na slasku co dosyc dobrze wie co w Gorniku slychac). Co do zarzadu to aktualnie nie ma tam juz prawie nikogo kto byl odpowiedzialny za spadek zespolu wlacznie z prezesem Gornika.
|