Ty tak na poważnie? Ile kebabów może kupić Polak za minimalną pensję,a ile Niemiec albo Maltańczyk? Masz racje różnica jest z kosmosu.
A z innej beczki, co powiesz o tym że zdaniem rządzących Kraków ma już obwodnicę południową w związku z tym północna "nie jest niezbędna". Czyli w najbliższej perspektywie jej nie wybudują. Pomińmy ze pewnie PiS też by nie wybudował, bo to gdybanie Jest powód do wywiezienia tych patałachów na taczkach czy to tak ma być i trzeba ich wybrać kolejny raz?
