Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5097
Stary 28.10.2010, 09:03
Ale to pokazuje jakimi ....ami są piłkarze. Ja mając do wyboru spokojną normalną dobrze płatną pracę, a zajebiście dobrze płatną pracę ale z kretynem i raptusem za szefa, wybrałbym to pierwsze. Po co miałbym tracić nerwy i wysłuchiwać od gościa kompletnie nie znajacego się na rzeczy takie dyrdymały. Fakt Smolarek gra piach od dawna, ale takich głupot żaden prezes na zachodzie nie wygaduje. Ci kopacze z Dyskopolo wiedzą na co się decydowali. Wojciechowskiego cyrk i jego... małpy. Mam nadzieję że w końcu się gość rozmyśli i zrobi to samo co Ptak, czyli zniknie z piłki raz na zawsze.

Proste.
Ostatnio edytowane przez tomo : 28.10.2010 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując