Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 28.10.2010, 08:24
majson napisał(a):Wyświetl post
bo widze jak porusza się po boisku,moze duzo widzi ,ale technika i szybkosc nie jest jego mocna strona. Moze sie myle,oby tylko na korzysc Wisły.
Słaba technika? Tylko nie wiem kto ma lepszą u nas.Może Rios. Jedyny który od kilku meczów wie co to jest gra bez piłki i wystawia się na pozycje. Tyle że reszta traktuje go jak Kirma na początku i jeśli sam nie wywalczy piłki to jest bez gry.
Inna sprawa że jest faktycznie wolny jak muł bagienny i przydałby mu sie dobry trening fizyczny
Odpowiedz cytując