Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2279
Stary 28.10.2010, 00:28
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
dj_ibutti...to nie jest żaden argument...dalej nie odpowiedziałeś na pytanie....pokaz mi jakiekolwiek godne osiagniecia Pana Maaskanta ktore mogłyby wskazywać że zrobi w Wisełce to czego oczekujemy..... odbijając piłeczkę masz za duże mniemanie o Eredivisie
Proszę Cie...zamknij się, albo idź spać bo widzę że wędrujesz z jednego tematu do drugiego i w każdym jest gorzej
Do tego przeczysz sam sobie bo piszesz o Petrescu a jakie osiągnięcia miał Petrescu gdy przychodził do nas
Na prawdę Leszku , pora spać...jak nie możesz to zarejestruj się na stronie Lechii i napisz co o nich myślisz
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując