|
dj_ibutti...to nie jest żaden argument...dalej nie odpowiedziałeś na pytanie....pokaz mi jakiekolwiek godne osiagniecia Pana Maaskanta ktore mogłyby wskazywać że zrobi w Wisełce to czego oczekujemy..... odbijając piłeczkę masz za duże mniemanie o Eredivisie
|