Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2275
Stary 28.10.2010, 00:06
Pokaż mi polskiego trenera, który by się choćby utrzymał w Eredivisie... "jakie ma osiągnięcia". Ludzie, macie za duże mniemanie o tej polskiej "ekstraklasie"... na bramce by chcieli Cassillasa, na skrzydle conajmniej Beckhama, a w ataku Torresa. Trenerem najlepiej jakby był Benitez (chociaż nie, bo co też on osiągnął...), Mourinho?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując