SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
My jadąc do POZnania wydawać by się mogło że powinniśmy ich stuknąć bez większych problemów, ale jak będzie trudno powiedzieć bo życie bywa przewrotne...
|
Ja wiem że 2 wygrane poprawiły nastrój ale do zimy nie będzie meczu który powinniśmy wygrać bez większych problemów.Co więcej, gdybym miał tak na zimno postawić kasę , to postawił bym ją na Amike - nie że grają dobrze ale dlatego że nasza gra pozostawia więcej do życzenia(mimo iż mamy więcej punktów).Do tego ciężko przypuszczać by wtopili 5 ligowy mecz pod rząd.
ps. co nie znaczy że nie liczę na dobry wynik
