Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5086
Stary 27.10.2010, 22:56
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
My jadąc do POZnania wydawać by się mogło że powinniśmy ich stuknąć bez większych problemów, ale jak będzie trudno powiedzieć bo życie bywa przewrotne...
Ja wiem że 2 wygrane poprawiły nastrój ale do zimy nie będzie meczu który powinniśmy wygrać bez większych problemów.Co więcej, gdybym miał tak na zimno postawić kasę , to postawił bym ją na Amike - nie że grają dobrze ale dlatego że nasza gra pozostawia więcej do życzenia(mimo iż mamy więcej punktów).Do tego ciężko przypuszczać by wtopili 5 ligowy mecz pod rząd.

ps. co nie znaczy że nie liczę na dobry wynik
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 27.10.2010 o godz. 23:00.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując