|
Oglądając mecz dwuch drużyn o zbliżonym poziomie z których jedna wygrała tylko dzięki temu że ta druga wogóle obrony nie miała doszedłam do wniosku że obie zasługują na te miejsce w tabeli na którym są. My jadąc do POZnania wydawać by się mogło że powinniśmy ich stuknąć bez większych problemów, ale jak będzie trudno powiedzieć bo życie bywa przewrotne...
|