Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5085
Stary 27.10.2010, 22:44
Oglądając mecz dwuch drużyn o zbliżonym poziomie z których jedna wygrała tylko dzięki temu że ta druga wogóle obrony nie miała doszedłam do wniosku że obie zasługują na te miejsce w tabeli na którym są. My jadąc do POZnania wydawać by się mogło że powinniśmy ich stuknąć bez większych problemów, ale jak będzie trudno powiedzieć bo życie bywa przewrotne...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując