MatMario napisał(a):

Cóż mogę powiedzieć... Czas zmienić bank. Mniej stresów, lepsza obsługa klienta, mniej nachalności bo jeśli jesteś tak nagabywany to rzeczywiście korzystnie to dla tej instytucji nie wygląda.
.
|
Sęk w tym,że ja od czasu przeniesienia do nich rachunku brokerskiego nie byłem tam ani razu. A,że teraz mi się zdarzyło wejść, no to miałem za swoje

.
Zeby nie było off topowo. Z wielką radością przyjąłem info, że TK podjął taką a nie inną decyzję odnośnie rolników. No to ....a już po kilku godzinach rozwiano wszelkie moje wątpliwości. Nauczony doświadczeniem czekam co zrobią aby ukręcić łeb sprawie. Bo Schetyna już mówi,że zajmą się tym na jesień 2011.,nie wcześniej. A KRUS to jest problem.