Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10842
Stary 27.10.2010, 18:41
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Czyli sądzisz że będzie korekta na otwarciu? Bo nie rozumiem do końca słowa kulturalnie? A to zapisy były niekulturalne?
Korekta, na pewno. Kulturlanie,znaczy mniej więcej tyle,że nikt nie będzie mi wysyłał sms-ów jaka to sznasa mnie omija, i gdy w banku chciałem coś załtawić jestem, byłem zaszczuty jakie to fajne te kwity GPW. Musiałem wykazywać się nie lada kulturą osobistą i cierpliwością aby czegoś nie powiedzieć. No i kuluralnie jest też nie przepłacaćże tak powiem,nawet w dobrym tonie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.