MatMario napisał(a):

Czyli sądzisz że będzie korekta na otwarciu? Bo nie rozumiem do końca słowa kulturalnie? A to zapisy były niekulturalne?
|
Korekta, na pewno. Kulturlanie,znaczy mniej więcej tyle,że nikt nie będzie mi wysyłał sms-ów jaka to sznasa mnie omija, i gdy w banku chciałem coś załtawić jestem, byłem zaszczuty jakie to fajne te kwity GPW. Musiałem wykazywać się nie lada kulturą osobistą i cierpliwością aby czegoś nie powiedzieć. No i kuluralnie jest też nie przepłacać

że tak powiem,nawet w dobrym tonie.